Sklep liturgiczny SACRAMENTI

Sklep liturgiczny Sacramenti powstał aby umożliwić naszym klientom w łatwy sposób zakup naszych oryginalnych, własnoręcznie wykonywanych wyrobów przez nasz zakład brązowniczy.Sacramenti to również wyszukana oferta paramentów liturgicznych i dewocjonaliów innych producentów, które wykonane są z doskonałych jakościowo materiałów oraz godnie służą w świątyni oraz w domu. Na szczególną uwagę zasługują od podstaw wyprodukowane przez nas tabernakula. Wszystkie wytwarzane przez nas przedmioty liturgiczne, relikwiarze, monstrancje i inne przedmioty wykorzystywane przy Mszy Świętej powstały z metali szlachetnych i występują w wariancie posrebrzanym lub pozłacanym. Dodatkowo, w sklepie liturgicznym znajdują się różnorodne lampki wieczne i świece ołtarzowe, które oddają nie tylko symboliczny wymiar światła.

W naszej pracowni brązowniczej wytwarzamy oraz dokonujemy renowacji tabernakulum i naczyń litrugicznych od wielu lat. Nasze produkty są pięknie ozdobione i wykonane z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, a dewocjonalia dostępne na stronie internetowej dadzą Państwu ogromne możliwości wyboru.

Renowacja naczyń liturgicznych

Oferowana przez nas renowacja naczyń liturgicznych pozwala nam, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zreaktywować świetność i piękno tych przedmiotów. Przedmioty takie jak kustodia, monstrancja i kielich mają ogromne znaczenie dla prawidłowo odprawianej Eucharystii, dlatego dbałość o ich właściwą prezencję jest sprawą priorytetową.

Pracownia brązownicza

Nasza pracownia brązownicza to miejsce, które umożliwia nam dostarczenie Państwu estetycznych naczyń liturgicznych, ich renowację oraz realizację indywidualnych zamówień. Zależy nam na tworzeniu produktów, które są starannie wykonane i finezyjnie ozdobione dlatego stale doskonalimy metody produkcji i kształcimy pracowników.

W naszym sklepie liturgicznym staramy się przygotować dla Państwa szeroki wybór produktów wysokiej jakości, aby umożliwić znalezienie naczyń liturgicznych oraz innych przedmiotów, które spełnią wszystkie Państwa wymagania.

Polecane produkty

Kustodia

Kustodia, którą znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu to misternie wykonane naczynie służące do bezpiecznego przechowywania Hostii. Mimo swoich niewielkich rozmiarów znakomicie prezentują się w tabernakulum.

Zobacz

Świeca ołtarzowa

Świeca ołtarzowa to jeden z podstawowych dodatków do Eucharystii. Światło, w którym skąpany jest dzięki niej kościół jest symbolem obecności Boga pośród zgromadzonych na nabożeństwie wiernych.

Zobacz

Kielich mszalny

Jedne z najważniejszych naczyń liturgicznych, kielich mszalny, to fantastycznie ozdobiony przedmiot wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki pracy włożonej w jego powstanie godnie posłuży podczas Eucharystii.

Zobacz

Lampka wieczna

Lampka wieczna jest znakiem obecności Ciała Chrystusa w tabernakulum. W naszej ofercie znajdą Państwo misternie i szczegółowo zrobione lampki, pośród których występują wersje podwieszane oraz stojące.

Zobacz

Monstrancja

Zadanie ochrony hostii reprezentującej ciało Jezusa Chrystusa pełni monstrancja. U nas znajdą Państwo pięknie zdobione naczynia, wykonane z rewelacyjnych materiałów szlachetnych przez utalentowanych metalurgów.

Zobacz

Tabernakulum

Przedstawione przez nas tabernakulum to wyposażona w doskonałe zabezpieczenia skrytka, w której przechowywany jest chleb eucharystyczny. Ognioodporna i z wnętrzem z blachy chromoniklowej spisze się świetnie.

Zobacz