Sklep liturgiczny Sacramenti

Sklep liturgiczny Sacramenti powstał aby umożliwić naszym klientom w łatwy sposób zakup naszych oryginalnych, własnoręcznie wykonywanych wyrobów przez nasz zakład brązowniczy. Sacramenti to również wyszukana oferta paramentów liturgicznych i dewocjonaliów innych producentów, które wykonane są z doskonałych jakościowo materiałów oraz godnie służą w świątyni oraz w domu. Na szczególną uwagę zasługują od podstaw wyprodukowane przez nas tabernakula. Wszystkie wytwarzane przez nas przedmioty liturgiczne, relikwiarze, monstrancje i inne przedmioty wykorzystywane przy Mszy Świętej powstały z metali szlachetnych i występują w wariancie posrebrzanym lub pozłacanym. Dodatkowo, w sklepie liturgicznym znajdują się różnorodne lampki wieczne i świece ołtarzowe, które oddają nie tylko symboliczny wymiar światła.

W naszej pracowni brązowniczej wytwarzamy oraz dokonujemy renowacji tabernakulum i naczyń litrugicznych od wielu lat. Nasze produkty są pięknie ozdobione i wykonane z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, a dewocjonalia dostępne na stronie internetowej dadzą Państwu ogromne możliwości wyboru.

NACZYNIA LITURGICZNE WIĘCEJ

Nasz sklep sprzedaje wysokiej jakości naczynia liturgiczne, które wykonywane są z ogromną dbałością o szczegóły, ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Wśród produktów dostępnych w asortymencie znaleźć można między innymi bogato zdobione monstrancje wykorzystywane przy adoracji Najświętszego Sakramentu, kielichy mszalne, puszki na komunikanty czy gongi kościelne.

RENOWACJA TABERNAKULUM WIĘCEJ

Jedną z usług, które oferuje nasza pracownia brązownicza, jest renowacja tabernakulum, przeprowadzana przez najbardziej doświadczonych i uzdolnionych członków naszego zespołu. Z wielkim szacunkiem do tego najważniejszego miejsca w kościele naprawiamy wszelkie uszkodzenia, odświeżamy jego wygląd oraz wykonujemy prace związane z ponownym pokryciem złotem lub srebrem wybranych elementów.

RENOWACJA NACZYŃ LITURGICZNYCH WIĘCEJ

Oferowana przez nas renowacja naczyń liturgicznych pozwala nam, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zreaktywować świetność i piękno tych przedmiotów. Przedmioty takie jak kustodia, monstrancja i kielich mają ogromne znaczenie dla prawidłowo odprawianej Eucharystii, dlatego dbałość o ich właściwą prezencję jest sprawą priorytetową.

PRACOWNIA BRĄZOWNICZA WIĘCEJ

Nasza pracownia brązownicza to miejsce, które umożliwia nam dostarczenie Państwu estetycznych naczyń liturgicznych, ich renowację oraz realizację indywidualnych zamówień. Zależy nam na tworzeniu produktów, które są starannie wykonane i finezyjnie ozdobione dlatego stale doskonalimy metody produkcji i kształcimy pracowników.

W naszym sklepie liturgicznym staramy się przygotować dla Państwa szeroki wybór produktów wysokiej jakości, aby umożliwić znalezienie naczyń liturgicznych oraz innych przedmiotów, które spełnią wszystkie Państwa wymagania.

Tabernakulum ZOBACZ

Przedstawione przez nas tabernakulum to wyposażona w doskonałe zabezpieczenia skrytka, w której przechowywany jest chleb eucharystyczny. Ognioodporna i z wnętrzem z blachy chromoniklowej spisze się świetnie.

Relikwiarz ZOBACZ

Piękny relikwiarz doskonale oddaje podniosłość faktu, że parafia posiada święte szczątki, a tym samym zachęca wiernych do żarliwej modlitwy. W naszej ofercie można znaleźć bardzo różnorodne modele – patynowane, srebrzone lub złocone o rozmaitych kształtach.

Relikwiarium ZOBACZ

Relikwiarium jeszcze bardziej podkreśli obecność relikwii i będzie wspaniałą ozdobą dla kościoła. Dzięki zamontowanym wewnątrz diodom LED, szczątki są doskonale widoczne, co pozwala wiernym wyraźniej odczuwać bliskość Chrystusa i jego świętych.

Monstrancja ZOBACZ

Zadanie ochrony hostii reprezentującej ciało Jezusa Chrystusa pełni monstrancja. U nas znajdą Państwo pięknie zdobione naczynia, wykonane z rewelacyjnych materiałów szlachetnych przez utalentowanych metalurgów.

Kielich mszalny ZOBACZ

Jedne z najważniejszych naczyń liturgicznych, kielich mszalny, to fantastycznie ozdobiony przedmiot wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki pracy włożonej w jego powstanie godnie posłuży podczas Eucharystii.

Lampka wieczna ZOBACZ

Lampka wieczna jest znakiem obecności Ciała Chrystusa w tabernakulum. W naszej ofercie znajdą Państwo misternie i szczegółowo zrobione lampki, pośród których występują wersje podwieszane oraz stojące.

Puszka na komunikanty ZOBACZ

Każda puszka na komunikanty dostępna w naszym sklepie to produkt wykonany z ogromną finezją, najczęściej ozdobiony kryształkami lub różnorodnymi kamieniami. Tworzymy je z mosiądzu, który zostaje pokryty złotem.

Gong kościelny ZOBACZ

Gong kościelny służy do podkreślenia najważniejszych momentów Mszy Świętej, dlatego powinien znaleźć się w każdym kościele. W naszej ofercie dostępne są gongi składające się z jednego lub kilku poziomów tarcz.

Ornaty liturgiczne ZOBACZ

Nasz sklep oferuje ornaty liturgiczne, czyli szaty, które są noszone przez kapłanów odprawiających Msze Święte. Występują one w kilku kolorach, które reprezentują poszczególne okresy roku liturgicznego.

Świeczniki kościelne ZOBACZ

Wśród asortymentu sklepu Sacramenti znalazły się także wielorakie świeczniki kościelne - zarówno ołtarzowe, jak i pod paschał. Przedstawiamy produkty o różnych wielkościach, kształtach oraz wykonane z różnych materiałów.

Świeca ołtarzowa ZOBACZ

Świece są ważnym elementem wyposażenia świątyni, ponieważ symbolizują obecność Ducha Świętego oraz rozświetlają mrok. Każda świeca ołtarzowa w naszym asortymencie powstaje z wosku pszczelego i posiada ręcznie robione zdobienia.