Pracownia Brązownicza Sacramenti

Zakład Brązowniczy Bielińscy od początku istnienia wykonuje renowacje naczyń liturgicznych różnego typu. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam wykonywanie usług w wysokiej jakości, a stosowane materiały i urządzenia najwyższej klasy zapewnia nieporównywalną trwałość.

Bogata oferta pięknych przedmiotów, które tworzymy zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta i godnie ozdobi każdy kościół bądź inne pomieszczenia sakralne. Oprócz produktów, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, przyjmujemy również zamówienia indywidualne.

Renowacja naczyń liturgicznych

Zakład Brązowniczy Bielińscy od początku istnienia wykonuje również renowacje naczyń liturgicznych różnego typu. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam wykonywanie usług w wysokiej jakości, a stosowane materiały i urządzenia najwyższej klasy zapewnia nieporównywalną trwałość.

W związku z funkcją, jaką pełnią w Kościele katolickim, przedmioty te powinny otrzymać należyty szacunek, dlatego zawsze naprawiamy je z uwagą i poświęceniem. Równie bardzo jak na pięknej prezencji odnawianych obiektów, zależy nam na zaufaniu klienta.

Renowacja tabernakulum

Tabernakulum jest najważniejszym miejscem w świątyni i najczęściej znajduje się w jej centrum. Przechowuje się w nim kustodię z Przenajświętszym Sakramentem.

Biorąc pod uwagę przeznaczenie tego przedmiotu każda wspólnota powinna darzyć go odpowiednim szacunkiem i nie pozwolić by tak ważne miejsce, gdzie mieszka Pan Jezus było zaniedbane bądź też niesprawne. Renowacja tabernakulum to proces polegający na odnowieniu wizualnym, naprawie uszkodzeń oraz ponownym elementów ze złota i srebra, aby to ważne miejsce w kościele mogło godnie służyć przez wiele kolejnych lat.

Dewocjonalia najwyższej jakości

Oprócz dużego wyboru naczyń liturgicznych, oferujemy Państwu również gamę innych dewocjonaliów. Liturgia jest niezwykle ważną częścią wiary katolickiej, wobec czego staramy się dostarczyć wszystkie niezbędne do niej przedmioty – kielichy, gongi czy kustodie. Ponadto, bardzo istotny jest także kult świętych, dlatego pracownia brązownicza Sacramenti w Poznaniu zapewnia również obiekty, które nie zawsze wykorzystywane są do Mszy Świętej, lecz mają duże znaczenie dla wiernych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przedstawioną na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Zakład Brązowniczy Bielińscy S.C.

Siedziba przy ul. Macierzankowej 14

60-175 Poznań 

501 63 22 48

501 64 48 76

Formularz kontaktowy