Pracownia brązownicza Sacramenti

Nasz zakład brązowniczy od długiego czasu odlewa oraz wykonuje renowacje naczyń liturgicznych różnego typu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie produktów o wysokiej jakości i nieporównywalnej trwałości. Bogata oferta pięknych przedmiotów, które tworzymy zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta i godnie ozdobi każdy kościół bądź inne pomieszczenia sakralne. Oprócz produktów, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, przyjmujemy również zamówienia indywidualne.

Renowacja naczyń liturgicznych

W naszej firmie wierzymy, że nie ma takiego tworu metalurgicznego, któremu nie można przywrócić dawnej świetności, dlatego też zakład brązowniczy Sacramenti to nie tylko tworzenie nowych naczyń liturgicznych, ale również ich renowacja. W związku z funkcją, którą pełnią w Kościele Katolickim, przedmioty te powinny otrzymać należyty im szacunek, dlatego też zawsze naprawiamy je z uwagą i poświęceniem. Równie bardzo jak na pięknej prezencji odnawianych obiektów, zależy nam na zaufaniu klienta.

Renowacja tabernakulum

Tabernakulum najczęściej znajduje się na tyłach prezbiterium i przechowuje się w nim kustodię z Przenajświętszym Sakramentem. Biorąc pod uwagę przeznaczenie tego przedmiotu każdy kościół powinien darzyć go odpowiednim szacunkiem i nie pozwolić by tak ważne miejsce stało zniszczone bądź też uszkodzone. Renowacja tabernakulum to proces polegający na usunięciu zabrudzeń, naprawie uszkodzeń oraz odnowieniu elementów ze złota i srebra, aby to ważne miejsce w kościele mogło godnie służyć przez wiele kolejnych lat.

Dewocjonalia najwyższej jakości

Oprócz dużego wyboru naczyń liturgicznych, oferujemy Państwu również gamę innych dewocjonaliów. Liturgia jest niezwykle ważną częścią wiary katolickiej, wobec czego staramy się dostarczyć wszystkie niezbędne do niej przedmioty – kielichy, gongi czy kustodie. Ponadto, bardzo istotny jest także kult świętych, dlatego pracownia brązownicza Sacramenti w Poznaniu zapewnia również obiekty, które nie zawsze wykorzystywane są do Mszy Świętej, lecz mają duże znaczenie dla wiernych. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przedstawioną na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Siedziba przy kościele pw.Św. Jadwigi Śląskiej

Poznań ul. Cyniowa 15

501 63 22 48

501 64 48 76

Formularz kontaktowy


Kontakt

Bartosz Bieliński
+48 501 63 22 48
info@sacramenti.com.pl

Salon, sklep
ul. Cyniowa 15
60-175 Poznań

Produkcja
ul. Macierzankowa 14
60-175 Poznań

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Wszystkie prawa zastrzeżone - Sklep internetowy Sacramenti